Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Tá an Meaisín Spinning Píolótach Solúbtha Ilfheidhmeach ag forbairt Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd, ag comhtháthú blianta taithí i réimse na snáithíní ceimiceacha agus na dteicneolaíochtaí teicneolaíochta córais. Is féidir leis an meaisín seo polasaítear (PET), níolón (PA6, PA66), polapróipiléine (PP) a chasadh, chomh maith le hábhair de ghrád leighis mar PET, PA, agus PP.
Mar mhúnla bunúsach meaisín sníomh, gnéithe sé:
·Seomra múchta aeir: 200 cm × 900 cm
·Córas easbhrúite dhá-scriú
·Trí phéire déithe teo (cuimsíonn gach ceann díobh godet te agus rolla deighilteoir), le líníocht 1-2 chéim.
·Ganadóir leath-uathoibríoch (uasghrádú roghnach go dtí an deiridh go hiomlán uathoibríoch le treoir thrasnánach nó treoir a fháil treoir birotor)
| Meaisín Spinning Melt Píolótach caighdeánach | |
| Munumhain | SF-01 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 2000mm × 3100mm × 2700mm |
| Meáchan | 5000kg |
| Líon na Bobbin | 1~2 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 300m / nóim ~ 5000m / nóim |
| Mód Trasnaithe | Tras-treoir |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 900mm |
| Teaglaim | 3 Godets Te (Φ220mm × 280mm) agus 3 Rolla Deighilteoir (Φ110mm × 280mm) |
| Cainníochtaí Godet | 3 |
| Céim Líníochta | 1-2 céim |
| Uathoibríoch | Semi-uathoibríoch (mód uathoibríoch ar fáil) |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh