Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Is é an meaisín sníomh leá píolótach préimhe an leagan uasghrádaithe dár meaisín sníomh leá píolótach caighdeánach. Is féidir é a chur i bhfeidhm go forleathan in institiúidí taighde eolaíochta éagsúla, ollscoileanna agus monaróirí ceimiceacha.
Sonraíochtaí Croí:
Seomra múchadh aer: 200cm × 900cm
Córas Easbhrúite & Líníocht: Easbhrúiteoir dhá-scriú le cúig phéire godets te agus 3 rolla deighilteoirí
· Cumas líníochta: Líníocht céim 1-4 le meascán solúbtha
·Ganálaí leath-uathoibríoch den chineál cluas coinín (uasghrádú roghnach go dtí an foirceannadh go hiomlán uathoibríoch le treoir thrasnánach nó treoir oibriúcháin birotor)
| Píolótach Píolótach Meaisín Spinning Melt | |
| Munumhain | SF-02 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 3000mm × 3000mm × 2700mm |
| Meáchan | 6000kg |
| Líon na Bobbin | 1~2 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 300m / nóim ~ 5000m / nóim |
| Mód Trasnaithe | Tras-treoir |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Cainníochtaí Godet | 3 |
| Céim Líníochta | 1-4 céim |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 900mm |
| Teaglaim | 10 nglas te (Φ220mm × 280mm |
| Uathoibríoch | Semi-uathoibríoch (mód uathoibríoch ar fáil) |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht Max | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh