Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Is meaisín sníomh trí chomhpháirt é an meaisín sníomh seo a bhfuil achar de chuasán múchta aeir 200cm * 900cm aige. Trí scriúnna le trí phéire godets te (tá gach ceann comhdhéanta de godet te agus rolla deighilteoir). Feistithe le gaothrán leath-uathoibríoch ( uasghrádú roghnach go dtí an gaothadóir go huathoibríoch go hiomlán le treoir thrasnánach nó treoir oibríochta birotor ), is féidir leis an luas foirceannadh próisis is airde suas le 5000 méadar in aghaidh an nóiméid a bhaint amach.
| Meaisín Spinning Melt Píolótach Trí-chomhpháirt | |
| Munumhain | SF-07 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 3000mm × 3100mm × 2700mm |
| Meáchan | 6000kg |
| Líon na Bobbin | 1~2 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 300m / nóim ~ 5000m / nóim |
| Mód Trasnaithe | Tras-treoir |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 3: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Cainníochtaí Godet | 3 |
| Céim Líníochta | 1-2 céim |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 900mm |
| Teaglaim | 3 Godets Te (Φ220mm × 280mm) agus 3 Rolla Deighilteoir (Φ110mm × 280mm) |
| Uathoibríoch | Semi-uathoibríoch (mód uathoibríoch ar fáil) |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht | 70KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh