Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Tá an meaisín sníomh seo feistithe le 7 bpéire déithe te agus scaird téacsála BCF amháin. Is é 200cm * 1600cm achar an tseomra múchta aeir, rud a chabhródh le fuarú an chuachta filiméid. Comhtháthaíonn an meaisín feidhmeanna líníochta agus sníomh agus tá sé thar a bheith oiriúnach chun ábhair éagsúla a thástáil ar nós PET, PA agus PP.
| Tarraing agus Casadh Píolótach Meaisín Casadh BCF | |
| Munumhain | SF-06 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY, BCF |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 6000mm × 3000mm × 3000mm |
| Meáchan | 10000kg |
| Líon na Bobbin | 1~8 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 1500m/nim ~ 5000m/nim |
| Mód Trasnaithe | Tras-treoir |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Cainníochtaí Godet | 4 |
| Céim Líníochta | 1-6 céim |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 1600mm |
| Teaglaim | 14 Dia duit (Φ220mm × 280mm) |
| Uathoibríoch | Mod Auto |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht | 180KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh