Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Is leagan uasghrádaithe agus feabhsaithe é an meaisín sníomh seo. Feistithe le treoraithe sciatháin birotor cineál gaoithe lán-uathoibríoch (roghnach go dtí an foirceannadh go hiomlán uathoibríoch) le trastreoir . Tá méid iomlán an trealaimh leabhar ard, agus tá airde an ardáin trí chiseal ag druidim le 5 méadar. Is é 200cm * 1800cm achar an tseomra múchadh aeir, agus tá an fheidhmíocht fuaraithe filiméid den scoth.
| Meaisín Casadh Píolótach Snáth Tionscail níolón 66 | |
| Munumhain | SF-03 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 3000mm × 3000mm × 6000mm |
| Meáchan | 7000kg |
| Líon na Bobbin | 1~6 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 1500m/nim ~ 5000m/nim |
| Mód Trasnaithe | Treoir Snáithe Sciathán Birotor |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Cainníochtaí Godet | 4 |
| Céim Líníochta | 1-4 céim |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 1800mm |
| Teaglaim | 10 Dia duit (Φ220mm × 280mm) |
| Uathoibríoch | Mod Auto |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh