Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Is múnla tiomnaithe é an meaisín sníomh seo den mheaisín sníomh préimhe. Úsáidtear go sonrach é le haghaidh filament ard-neart PLA a tháirgeadh. Níl gá le suiteáil, chomhtháthaigh sé an t-easbhrúiteoir scriú, an caidéal méadraithe, an bhíoma sníomh, an seomra múchta aeir, an córas casadh-bailchríocha, na rollóirí godet, na godets te, an t-aerchóiriú agus an córas rialaithe leictreonaigh le chéile. Is féidir é a úsáid tar éis an chumhacht agus an t-aer comhbhrúite agus nascadh.
| Meaisín Casadh Píolótach PLA Ard-neart | |
| Munumhain | SF-04 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 3800mm × 4000mm × 2700mm |
| Meáchan | 6000kg |
| Líon na Bobbin | 1~6 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 1500m / nóim ~ 5000m / nóim |
| Mód Trasnaithe | Treoir Snáithe Sciathán Birotor |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Cainníochtaí Godet | 3 |
| Céim Líníochta | 1-4 céim |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 900mm |
| Teaglaim | 10 Dia duit (Φ220mm × 280mm) |
| Uathoibríoch | Mod Auto |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh