Tabhairt faoi thaighde, dearadh, monarú agus seirbhísí innealtóireachta FDY, POY, HOY a...
Is meaisín sníomh den chineál bunúsach é an meaisín sníomh seo a athraíonn ceann de na scrúnna sa chóras dhá-scriú go easbhrúiteoir scriú triple comh-rothlach, atá feistithe le caidéal teanndáileog, agus is féidir na hábhair chumaisc a sníomh gan gránú. Tá sé oiriúnach go háirithe d’institiúidí taighde, d’fhiontair fhiontair cheimiceacha agus d’ollscoileanna staidéir a dhéanamh ar phróisis fhoirmithe ábhair éagsúla cosúil le PET, PA, PP agus PLA.
| Meaisín Casadh Leáigh Píolótach Casta | |
| Munumhain | SF-05 |
| Ábhar | PET, PA6, PA66, PP agus ábhair eile |
| Próiseas | UDY, POY, MOY, FDY |
| Bharántas | 1 Bliain |
| Toise (L*W*H)mm | 2000mm × 3100mm × 2700mm |
| Meáchan | 5000kg |
| Líon na Bobbin | 1~2 |
| An Luas Foirceannta Uasta (Meicniúil) | 5500m/nim |
| Luas Foirceannta (Oibriú) | 300m / nóim ~ 5000m / nóim |
| Mód Trasnaithe | Tras-treoir |
| Cainníochtaí Godet | 3 |
| Céim Líníochta | 1-2 céim |
| Trastomhas Spinneret | φ85mm |
| Scriú | Scriú 1: φ25mm, L/D: 28:1 Scriú 2: scriúnna homodromous 3 φ25mm, L/D: 48:1 |
| Limistéar Aireagail Cheanada | 200mm × 900mm |
| Teaglaim | 3 Godets Te (Φ220mm × 280mm) agus 3 Rolla Deighilteoir (Φ110mm × 280mm) |
| Uathoibríoch | Semi-uathoibríoch (mód uathoibríoch ar fáil) |
| Foireann Modh | Jacket Gaile, Téamh Ionduchtúcháin, Teirmeachóip Neamhtheagmhála |
| Teocht Uasta | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Cumhacht | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Féach TuilleadhA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Féach TuilleadhMá tá tú ag déanamh meastóireachta ar ghaothóir glactha le haghaidh líne snáithíní sintéiseacha ardluais, is léir an chonclúid: Jiaxing Shengbang Me...
Féach TuilleadhMeaisín Úsáidte Barmag: An Rogha is Fearr do Tháirgeadh Cost-Éifeachtach Sa tionscal snáithíní ceimiceacha, ceannach a Meaisín a úsáidtea...
Féach Tuilleadh